وکیل ملکی در اهواز کیست؟

برای ارتباط و تماس مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری مصطفی فیروزی کافیست  شماره تماس‌های زیر را شماره گیری فرمایید.

 آدرس دفتر وکالت یکی از باتجربه ترین وکیل ملکی در اهواز بنام  مصطفی فیروزی از گروه حقوقی  وکلای موسسه حقوقی و داوری دادگران عدالت حامی که بسیار حرفه ای و داراي تخصص در انجام پرونده های ملک و املاک و  مشاور حقوقی قراردادهای مشارکت در ساخت پروژه های کلان و عظیم ساخت و ساز در استان خوزستان با بیش از ۱۵۰ پرونده موفق املاک در اهواز و استان خوزستان عبارت است از:

اهواز-گلستان- بلوار اصلی -بلوار فروردین-بین خیابان های آذر و خیابان دی -مجتمع رتاج-طبقه ۴ واحد ۱۲ 
 ۰۹۱۶۵۰۹۹۹۲۱
۰۹۳۸۳۱۸۰۸۴۰

ویژگی های با تجربه ترین وکیل ملکی در اهواز چیست؟

  1. تخصص و علم و دانش در زمینه ملک و املاک:
    یکی از بارزترین مواردی که یک وکیلی که در زمینه ملک و املاک مشغول به فعالیت است بایستی از گزینه‌های مد نظر قرار داده شدن وی باشد داشتن علم و دانش حقوقی در زمینه ملک و املاک و اراضی است.
۲- دومین موردی که یک وکیل با تجربه در زمینه ملک و املاک بایستی داشته باشد مبحث مهارت‌های برقراری ارتباط و قادر بودن به تشریح و توضیح قوانین و مقررات به زبان ساده و گویا یا به اصطلاح زبان بازاری است چرا که موکلین و ارباب رجوع برای فهمیدن مفاهیم سخت و عمیق حقوقی نیاز مند یک وکیل متبحر و کارکشته هستند تا بتوانند زوایای مختلف پرونده را به صورت ساده و روان با توسل به قوانین مقررات حقوقی به بهترین نحو ممکن یاد بگیرند.

۳- سومین موردی که بایستی برای انتخاب یک وکیل با تجربه در نظر داشته باشید داشتن علم و دانش حقوقی در حدی است که بدون نیاز به شور و مشورت با سایر همکاران و به صورت کاملاً علمی پاسخگوی نیازها و مطالب حقوقی مورد نیاز در مراحل رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و ملکی باشد. ذکر این نکته لازم است که هیچ فردی نمی‌تواند بگوید من تمام علوم حقوقی را به صورت کامل و جامع یاد گرفته و دیگر نیاز به آموزش و تحقیق و علم آموزی ندارم، اما میزان سوابق کاری و مطالعات روزانه و هفتگی در اینکه بایسته‌های علم حقوق و فراگیری آن در حدی باشد که نیازهای اولیه یک وکیل متبحر را برطرف کند بسیار واجب و ضروری است.

بهترین وکیل ملکی + خانواده تلفنی رایگان اهواز

۴- یکی دیگر  از خصوصیات با تجربه‌ترین وکیل ملکی در اهواز داشتن تعهد و پایبند بودن به تعهدات مابین وکیل و موکل است. همان گونه که مستحضرید در ابتدای مراجعه موکلین به دفتر وکلا و پس از انجام بحث و گفتگو و تبادل نظر در زمینه‌های مختلف پرونده ارائه شده از سوی موکل، برای انجام اقدامات بعدی و اعلام وکالت در پرونده قطعاً یک قرارداد وکالت مابین وکیل و موکل منعقد می‌شود، این قرارداد که اخیراً به صورت الکترونیک منعقد به امضای طرفین می‌رسد حاوی یک سری اقدامات و تعهدات از سوی طرفین است که پایبندی هر دو طرف به آن بسیار حائز اهمیت است.

به عبارت دیگر وکیل در قبال دریافت حق الوکاله قانونی از موکل بایستی یک سری اقدامات حقوقی و فنی را در پرونده و در طول مراحل رسیدگی صورت دهد. قصور در زمینه هر یک از این تعهدات میتواند منجر به نتایج زیانبار و جبران ناپذیری در زمینه حقوقی شده و اگر متأسفانه رای به ضرر موکل به صورت قطعی صادر شود دیگر احتمال بسیار اندکی در موفقیت پرونده وجود خواهد داشت.
البته چنانچه وکیل تمامی اقدامات قانونی و تعهدات خود را به صورت کامل و جامع صورت دهد و طبق نظر قاضی رای به ضرر موکل صادر شود دیگر از لحاظ قانونی و اخلاقی مسئولیتی بر عهده وکیل نخواهد بود.
چرا که با تجربه‌ترین وکیل ملکی در اهواز به تمامی تعهدات خود به صورت کامل و جامع جامعه عمل پوشانده است

۵- قدرت تجزیه و تحلیل مطالب و جزئیات پرونده از دیگر مواردی است که یک وکیل خوب و حرفه‌ای بایستی در کسب و فراگیری آن در طول تمامی عمر وکالت خویش در نهایت کوشش و تلاش و تجربه اندوزی به دست آورد.

بسیاری از پرونده‌های ناموفق حقوقی به دلیل عدم دقت در توجه جزئیات و بی توجهی به قدرت تجزیه و تحلیل در کسب موفقیت صورت گرفته اند.
نحوه اطلاع از جزییات پرونده

درگاه خدمات الکترونیکی قوه قضاییه یا به اختصار سامانه ثنا یک سایتی است که به منظور تسهیل و دستیابی آسان و راحت به موارد مختلف پرونده‌های متشکل در محاکم حقوقی اعم از دادگاه کیفری و حقوقی و جهت دسترسی به ابلاغیه های قضایی،اطلاع رسانی از روند پرونده،دریافت قراردادالکترونیک وکالت،مشاهده دادخواست و ضمائم آن،مشاهده شکوائیه از سوی شاکی و بساری از موارد دیگر در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

آدرس اینترنتی سامانه خدمات الکترونیک قضایی عبارت از: